Hakkımızda

ÇELİKSAN MAKİNA 2004'tarihinde Remzi ÇELİK tarafından kurulmuş olup günümüze kadar kendi öz sermaye ve emekleriyle şuanki konumuna ulaşmıştır. Remzi ÇELİK 30 yıllık iş tecrübesi iş konusunda'ki bilgi ve deneyimleriyle kaliteli hizmet sunmayı hedeflemistir.

KuruluşumuzElektrikli Ceraskal, Gezer Köprü Vinçleri, Portal Vinç, monoray vinç,vinç bakım ve revizyon,yük asansörleri, montaj, bakım, tadilat, Çelik çatı ve çatı kaplama ,arakat İmalatı konularında uzmanlaşmıştır.

Kalite politikamızYapılaşmaya Verdiğimiz Önemi Eğitim Alışkanlıklarımızla Maksimum Düzeyde Personel Katılımı İle Kalite Yönetim Sistemimizin Sürekli İyileştirilmesini Sağlamak, Çalışanlarımızın iş güvenliğini ön planda tutup, sektörel gelişmeleri kalite yolculuğumuzda takip ederek müşterilerimizin gizli kalmış ihtiyaçlarını ”en düşük maliyet ve malzeme sağlamlığı ” ile projeler gerçekleştirmek, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve olası beklentilerini en kısa zamanda anlayıp cevap vermektir. İşçilik kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamaktır.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı Kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.